Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Albania
 • 1,200€/muaj

Overview

Property ID: HZ36771
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 120
 • m2
 • 2019
 • Year Built

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2. Ka 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati 4. Orientimi Jug. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze. Ne cmim perfshihen taksa, mirembajtja dhe nje vend parkimi.

 • Address Rruga e Elbasanit, te Park Gate, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36771
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali