Apartament 2+1 per qera, te G-Kam Business Center, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga e Kavajës 109, Tiranë, Albania.
Qera
Rruga e Kavajës 109, Tiranë, Albania.
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ43208
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 2+1. I mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Ka 1 ballkone dhe 1 tualet. Eshte nje apartament shume i kendshem dhe plote drite. Kati 8.

 • Address Rruga e Kavajës 109, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43208
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova