Apartament 2+1 per qera, te Ambasador 3, Tirane.

 • 2,000€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, te Ambasador 3, Tirane.
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • 2,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe netto 120 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete dhe lavanderi. Orientim Jug-Perendim. Kati 13. Post parkimi ne katin -3. Pjese e nje rezidence ku te ofron komoditet. Vendndodhje ideale

 • Address Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58870
 • Price: 2,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58870
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova