Apartament 2+1 per qera, Park Life Residence, Tirane.

 • 1,000€/muaj
Okazion Qera
Park Life Residence, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 102
 • m2
Okazion Qera

Apartament 2+1 per qera, Park Life Residence, Tirane.

Park Life Residence, Tirana, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Organizohet ne: salllon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 3. Ne cmim perfshihet nje post parkimi. Rezidenca Park Life është vetëm pak metra larg Liqenit Artificial të Tiranës dhe me një akses të dedikuar për në pistat e vrapit, këndin e ri të lojërave dhe shëtitjeve brenda parkut të madh të Tiranës.

 • Address Park Life Residence, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48624
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova