Apartament 2+1 per qera, kompleksi The Touch Of Sun, Tirane.

 • 1,300€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1 per qera, kompleksi The Touch Of Sun, Tirane.
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 1,300€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 106 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verand e vogel me pamje nga pishina. Apartamenti eshte i mire investuar dhe i arreduar ne menyre moderne. Pjese e nje kompleksi ku te ofron te gjitha sherbimet si: palester, pishine, kend lojrash, salle ceremonish, salle lojrash etj. Ne cmim perfshihet nje vendparkimi dhe te gjitha sherbimet qe te ofron kompleksi.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45474
 • Price: 1,300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ45474
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 106
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova