Apartament 2+1 per qera, Kompleksi Panorama, Tirane.

 • 500€/muaj
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania.

Overview

Property ID: HZ43078
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 92
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2. I mobiluar ne menyre komode, kondicioner dhe TV ne cdo dhome. Kati 9.

 • Address Stacioni i Trenit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43078
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj