Apartament 2+1+parkim per qera, prane Bulevardit Zogu I, Tirane.

Okazion Per Qera
Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania.
Okazion Per Qera
Apartament 2+1+parkim per qera, prane Bulevardit Zogu I, Tirane.
Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania.

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 105 m2. Organizohet ne: soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verand. I pershtatshem per zyra dhe banim. Ne momentin qe ju e preferoni per banim apartamenti mobilohet brenda nje jave. Me sistem kondicionimi. Pjese e projektit Mozart i cili dallohet per punime shume cilesore, te stilit austriak. Pranë me Ministrinë e Drejtësisë dhe 5 minuta larg në qendër të qytetit të Tiranës.

Cmimi per zyra: 600 euro/muaj
Cmimi per banim: 800 euro/muaj

 • Address Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43410
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ43410
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 105
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova