Apartament 2+1+ Parkim per qera, Kompleksi Touch of Sun, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1+ Parkim per qera, Kompleksi Touch of Sun, Tirane.
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe totale 205 m2 ku 125 m2 jane siperfaqe brendshme dhe 80 m2 verande. Organizohet ne: sallon, kuzhine e kompletuar dhe me ajrosje natyrale, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(1 tualet me dritare) dhe verande. Me sistem kondicionimi dhe i shtruar me parket cilesore. Pjese e nje kompleksi i cili te ofron sherbime te tilla si: pishine, kend lojrash, salle ceremonish, palester, salle lojrash, ambient barbeque etj. Administrimi dhe siguria eshte maksimale. Me nje post parkimi.

 • Address Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44613
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ44613
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 205
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla