Apartament 2+1 ne zone turistike, Golem Durres

 • 70,000€
Rruga Fan Noli, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartament 2+1 ne zone turistike, Golem Durres

Rruga Fan Noli, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 70,000€

Overview

Property ID: HZ30285
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 93.5
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 93.5 m2, i organizuar ne 2+1, me 1 tualet dhe 1 ballkon. Pozicioni nga perendimi. I monitoruar me camera dhe security 24 ore. I perfshire ne cmim edhe 1 vend parkimi.

 • Address Rruga Fan Noli, Golem
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ30285
 • Price: 70,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 185,000€

Shitet apartament 3+1 te Liqeni, Tirane

 • 185,000€
Prane Gambero Rosso, Liqeni, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 159 m2
 • Apartament
Details
 • 800€/m2

Shitet apartament 2+1 ne Ali Demi, Tirane

 • 800€/m2
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 99 m2
 • Apartament
Details
 • 36,000€

Apartament 1+1, prane Hotel Adriatik, Plazh

 • 36,000€
Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details
 • 45,000€

Apartament 2+1 te Pishat e Buta, Golem Durres

 • 45,000€
Golem, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka