Apartament 2+1 me qira Vollga, Durres

 • 300€/muaj
Rruga Taulantia, Durrës 2003, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
Qera

Apartament 2+1 me qira Vollga, Durres

Rruga Taulantia, Durrës 2003, Albania
 • 300€/muaj

Description

Jepet me qira apartament 2+1, i mire mobiluar dhe i investuar. Kati 8, me ashensor.

 • Address Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44179
 • Price: 300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka