Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik, Tirane

 • 600€/muaj
Rruga Eduard Mano, Albania

Overview

Property ID: HZ42342
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Me 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe i pajisur me sistem kondicionimi.

 • Address Rruga Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42342
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj