Apartament 2+1 me qera, Vollga Durres

 • 370€/muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

Apartament 2+1 me qera, Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • 370€/muaj

Overview

Property ID: HZ34912
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 2+1, kati 8 me ashensor. I mobiluar me cdo gje te re. Apartamenti ka 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti.

 • Address Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34912
 • Price: 370€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament me siperfaqe 150 m2

 • 500€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana 1000, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 150 m2
 • Apartament
Details
 • 1,800€/m2

Shitet apartament 2+1 prane stadiumit Qemal Stafa, Tirana

 • 1,800€/m2
Rruga Dervish Hima, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 137.14 m2
 • Apartament
Details
 • 1,600€/m2

Shiten 2 apartamente 1+1 ne fillimin e rruges se Kavajes, Tirane

 • 1,600€/m2
Fillimi i rruges se Kavajes, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 63 m2
 • Apartament
Details
 • 79,000€

Apartament 2+1 prane UKD-se, Durres

 • 79,000€
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 113 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka