Apartament 2+1 me qera, Vila Zogut Durres

 • 400€/muaj
Vila Kaci, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 2+1 me qera, Vila Zogut Durres

Vila Kaci, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 400€/muaj

Overview

Property ID: HZ32533
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, kati 3. Apartamenti ka 2 tualete dhe  2 ballkone me pamje nga vila dhe deti.

 • Address Vila Zogut Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32533
 • Price: 400€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 380€/m2

Apartamente 1+1 dhe 2+1, mbrapa Koralit, Plazh Durres

 • 380€/m2
Rruga e Enkelejve, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 65 m2
 • Apartament
Details
 • 48,500€

Shitet apartament 1+1 prane Ministrise se Mbrojtjes, Tirane

 • 48,500€
Prane Ministrise se Mbrojtjes, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 64 m2
 • Apartament
Details
 • 1,500€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 te Nobis, Tirane

 • 1,500€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Nobis, Tiranë
 • Beds: 3
 • 133 m2
 • Apartament
Details
 • 1,800€/m2

Shitet apartament 2+1 prane stadiumit Qemal Stafa, Tirana

 • 1,800€/m2
Rruga Dervish Hima, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 137.14 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka