Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Delijorgji, Tirane

 • 450€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Delijorgji, Tirane

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ34159
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Jepet me qera apartament i mobiluar 2+1 me siperfaqe 120 m2, me 1 ballkon dhe 2 tualete. Kati 4 me ashensor, orientimi Jug-Lindje.

 • Address Rruga Kavajes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34159
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 116,000€

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Elbasanit, Tirane

 • 116,000€
Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • Beds: 2
 • 98 m2
 • Apartament
Details
 • 250,000€

Shitet dupleks te Kodra e Diellit

 • 250,000€
Kodra e Diellit, Tiranë, Shqipëria
 • 200 m2
 • Apartament
Details
 • 340,000€

Shitet dupleks 300 m2 te Komuna e Parisit, Tirane

 • 340,000€
Komuna e Parisit, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 3
 • Garages: 2
 • 300 m2
 • Apartament
Details
 • 2,000€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 ne Bllok, Tirane

 • 2,000€/muaj
Blloku, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 200 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali