Apartament 2+1 me qera, prane Stadiumit Air Albania, Tirane.

 • 600€/muaj
Okazion Per Qera
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
Okazion Per Qera
Apartament 2+1 me qera, prane Stadiumit Air Albania, Tirane.
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • 600€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati i 4, pallat me ashensor. I perfshire ne cmim dhe garazhdi. I pershtatshem dhe per zyra.

 • Address Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42066
 • Price: 600€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ42066
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova