Apartament 2+1 me qera prane Flagship, Durres

 • 250€/muaj
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

Apartament 2+1 me qera prane Flagship, Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • 250€/muaj

Overview

Property ID: HZ35622
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet apartament 2+1 me qera, kati 9 me ashensor. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe ka 2 ballkone me pamje nga porti. 

 • Address Rruga Egnatia, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35622
 • Price: 250€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka