Apartament 2+1 me qera, perball Kristal Center, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga Frang Bardhi, Tiranë, Albania.
Qera

Apartament 2+1 me qera, perball Kristal Center, Tirane.

Rruga Frang Bardhi, Tiranë, Albania.
 • 450€/muaj

Overview

Property ID: HZ41096
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2. I mobiluar. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i 3.

 • Address Rruga Frang Bardhi, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41096
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova