Apartament 2+1 me qera, kompleksi Green City, Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga Nexho Konomi, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ42792
 • 2
 • Bedrooms
 • 110
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. I mobiluar dhe i pajisur plotësisht. Organizohet ne sallon. kuzhina e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëra nga dhomat ka banjën e saj private). Sistemet e ajrit të kondicionuar, një TV LCD, një makinë larëse dhe një pjatalarëse janë në dispozicion. Uji dhe energjia elektrike funksionojnë 24 orë në ditë. Ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor.
Zona e jashtme përbëhet nga kopshte me dy pishina private, kënde lojrash, zona parkimi në natyrë si dhe garazhe private, furra buke, supermarkete, kafene, farmaci, etj.

 

.

 • Address Rruga Nexho Konomi, Tiranë, Albania.

Details

 • Property ID: HZ42792
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj