Apartament 2+1 me qera, Kompleksi Delijorgji, Tirane

 • 550€/muaj
Rruga e Kavajës 110, Tiranë, Albania

Apartament 2+1 me qera, Kompleksi Delijorgji, Tirane

Rruga e Kavajës 110, Tiranë, Albania
 • 550€/muaj

Overview

Property ID: HZ33673
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2, me 2 tualete dhe 2 ballkone. I mobiluar me te gjitha orendite dhe i pajisur me kondicioner. Kati 5 me ashensor, orientimi nga Lindja.

 • Address Kompleksi Delijorgji, rruga e Kavajes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33673
 • Price: 550€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 400€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

 • 400€/muaj
Sheshi Rekreativ Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details
 • 250,000€

Apartament 2+1 prane Vodafone, ish Bllok Tirane

 • 250,000€
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 12,002€

Apartamente 2+1 te Gjiri Lalezit

 • 12,002€
Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 160,000€

Shitet apartament 2+1 prane stadiumit Dinamo, Tirane

 • 160,000€
Prane stadiumit Dinamo, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 107 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali