Apartament 2+1 me pamje nga pishina Hotel Bleart

 • 65,000€
SH4, Durrës, Albania

Apartament 2+1 me pamje nga pishina Hotel Bleart

SH4, Durrës, Albania
 • 65,000€

Overview

Property ID: HZ8609
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Shitet apartament me siperfaqe 83m2, 2+1. Kati 6

Apartamenti ka pamje nga pishina e hotel Bleart dhe nga deti. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Te Hotel Bleart, Shkembi Kavajes
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ8609
 • Price: 65,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 64,000€

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 580€/m2

Apartamente prane Hotel Flower, Golem Durres

 • 580€/m2
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 55 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare