Apartament 189 m2 prane Ambasades Amerikane, Tirane

 • 1,700€/m2
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 189 m2 prane Ambasades Amerikane, Tirane

Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1,700€/m2

Overview

Property ID: HZ28837
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 189
 • m2

Description

Shitet apartament 189 m2 neto, me 2 ambjente ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka 1 depo, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet dite, kati 9.  Orientimi lindje – jug – perendim.

 • Address Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ28837
 • Price: 1,700€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 282€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

 • 282€/muaj
Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 700€/muaj

Jepet apartament me qera 1+1 ne Bllok, Tirane

 • 700€/muaj
Bllok, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 90 m2
 • Apartament
Details
 • 107,000€

Apartament 3+1, 142m2

 • 107,000€
Rruga Filonid Durrsaku, Durrës, Albania
 • Beds: 4
 • Bath: 1
 • 142 m2
 • Apartament
Details
 • 1,100€/muaj

Apartament 3+1 per zyra, te Libri Universitar, Tirane

 • 1,100€/muaj
Rruga Abdyl Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 150 m2
 • Apartament, Zyre
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali