Apartament 145 m2 prane Tregut te Madh Industrial, Durres

 • 95,000€
Fruits, vegetables, Jahja Ballhysa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 145 m2 prane Tregut te Madh Industrial, Durres

Fruits, vegetables, Jahja Ballhysa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 95,000€

Overview

Property ID: HZ32733
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 145m2. Kati 8, me ashensor. Apartamenti ka 2 tualete dhe nje verande te madhe. Shitet i mobiluar.

 • Address Prane tregut te madh industrial, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32733
 • Price: 95,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera, Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, prane Pazarit te ri, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga Norbert Jokl, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 400€/muaj

Jepet me qera apartment 1+1 ne Bllok, Tirane

 • 400€/muaj
Bllok, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 80 m2
 • Apartament
Details
 • 1,350€/m2

Ambjent 180 m2, te Vila Gold prane Selvise, Tirane

 • 1,350€/m2
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
 • 180 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka