Apartament 144 m2 mbrapa Stacionit Trenit, Durres

Overview

Property ID: HZ34514
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 144
 • m2

Description

Jepet me qera apartament i pa mobiluar me siperfaqe 144m2, kati i 5te me 2 ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon kuzhine, 2 ballkone njeri me pamje nga Porti dhe 2 tualete. Mund te perdoret edhe per biznes.

35’000 leke/muaj

Address

 • Address Mbrapa stacionit trenit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34514
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka
 • Irini Limka
 • +355 67 57 24 846

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

Apartament 1+1 dhe 2+1 te GreenCoast Palase, Dhermi

 • 140,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 175,000€

Shitet apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 175,000€
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë
 • Beds: 2
 • 73 m2
 • Apartament
Details
 • 1,200€/muaj

Jepet me qera apartament 180 m2. Rruga Ibrahim Rugova, Tirane

 • 1,200€/muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 180 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kullve Binjake, Tirane

 • 600€/muaj
Kullat Binjake, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 108 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka