Apartament 1+1+post parkimi per qera, Joy Residence, Tirane.

 • 1,000€/muaj
Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
Qera

Apartament 1+1+post parkimi per qera, Joy Residence, Tirane.

Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • 1,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 1+1 . Organizohet ne: sallon, dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande e vogel. I sapo mobiluar ne menyre luksoze. Kati 1. Post parkimi.

 • Address Joy Residences, Lundër 1, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48841
 • Price: 1,000€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova