Apartament 1+1 prane Ures se Dajlanit, Durres

 • 125€/muaj
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37039
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament  1+1, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe ka pamje nga rruga . I pershtatshem dhe per zyre.

 • Address Prane Ures Dajlanit, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37039
 • Price: 125€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka