Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka 1 ballkon me pamje anesore nga deti.

 • Address: Prane Ures Dajlanit,Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 4 Nëntor, 2019 at 10:26 am

 • Property ID: 30439
 • Price: 33,000€
 • Property Size: 57 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

43,500€

Apartament 2+1 te Hotel Palace, Plazh Durres

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 84

Apartament

Marsel Blaka

2 muaj ago

43,500€

Beds: 2Bath: 1m2: 84

Apartament

2 muaj ago

65€/m2
65€/m2

m2: 27000

Toke

1 vit ago

250,000€

Vile 3 kateshe ne Plazh, Durres

Rruga Unazes, Durrës, Albania

Beds: 4Baths: 3

Vila

Florjan Resulaj

2 vjet ago

250,000€

Beds: 4Baths: 3

Vila

2 vjet ago

80,000€

Apartament 2+1, te ish Kinema Iliria, Durres

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 98

Apartament

2 vjet ago

80,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 98

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Super vile per shitje te Kepi Rodonit, Durres

NEXT PROPERTY

Shitet biznes Bar Caffe, ne rrugen e Durresit, Tirane.