Apartament 1+1 prane shkolles Italiane, Vollga Durres

 • 800€/m2
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 1+1 prane shkolles Italiane, Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 800€/m2

Overview

Property ID: HZ32941
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Address Prane shkolles Italiane, Vollga Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32941
 • Price: 800€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 300€/muaj

Super apartament me qera, Vollga Durres

 • 300€/muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 te Selvia, Tirane

 • 500€/muaj
Selvia, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 150 m2
 • Apartament
Details
 • 250,000€

Shitet apartament 3+1 Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

 • 250,000€
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 183 m2
 • Apartament
Details
 • 410€/m2

Apartament 1+1, te Shkembi Kavajes, Durres

 • 410€/m2
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 66 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka