Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, dhome pritje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i shtruar me parket. Ka sistem kondicionimi, sistem audio dhe ndricimi .

Punimet ne apartament jane bere ne menyre mjaft cilesore. Ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri te ndertuar vitet e fundit dhe shume te mirembajtur.

 • Address: Rruga Pavaresia, prane Hotel Vila Koral Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 12 Shtator, 2019 at 10:06 am

 • Property ID: 29202
 • Price: 59,000€
 • Property Size: 66 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

790€/m2

Apartament 114m2

Rruga Currila, Durrës, Albania

Beds: 3Bath: 1: 114.44

Apartament

Fabjan Resulaj

4 vjet ago

790€/m2

Beds: 3Bath: 1: 114.44

Apartament

4 vjet ago

530€/m2

2 apartamente 2+1 per shitje, rruga Hysen Myshketa, Durres

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Shqipëria

Beds: 2Bath: 1m2: 102.5

Apartament

2 vjet ago

530€/m2

Beds: 2Bath: 1m2: 102.5

Apartament

2 vjet ago

68,000€

Apartament 2+1 prane shkolles Eftali Koci, Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Shqipëria

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

2 vjet ago

68,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 122

Apartament

2 vjet ago

110,000€

Super apartament 2+1 te Laguna Blu, Durres

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 109

Apartament

Emiljan Peshpali

8 muaj ago

110,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 109

Apartament

8 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1, Tirane.

NEXT PROPERTY

Dyqan 53 m2 per shitje ose qera prane tregut te vogel Industrial, Durres