Apartament 1+1 prane Hotel Royal, Durres

 • 180€/muaj
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
Qera

Apartament 1+1 prane Hotel Royal, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • 180€/muaj

Overview

Property ID: HZ39992
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor dhe ka pamje anesore nga deti. 

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39992
 • Price: 180€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka