Apartament 1+1 prane Hotel Florida, Plazh Durres

 • 34,500€
SH4, Durrës, Albania

Apartament 1+1 prane Hotel Florida, Plazh Durres

SH4, Durrës, Albania
 • 34,500€

Overview

Property ID: HZ35590
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2, kati 5 me ashensor . Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka 1 ballkon me pamje nga deti.

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35590
 • Price: 34,500€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details
 • 20,000€

Garazh 26 m2, perballe Petro Ninit, Tirane

 • 20,000€
Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
 • 26 m2
 • Parking
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka