Apartament 1+1 prane Gjimnazit Petro Nini, Tirane

 • 74,000€
Rruga Marko Boçari Pranë Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania

Apartament 1+1 prane Gjimnazit Petro Nini, Tirane

Rruga Marko Boçari Pranë Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tiranë, Albania
 • 74,000€

Overview

Property ID: HZ35914
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 56.8
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 56.80 m2, me 1 tualet dhe 1 ballkon, kati 4 orientimi jug. 

 • Address Rruga Marko Boçari, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35914
 • Price: 74,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 64,000€

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 580€/m2

Apartamente prane Hotel Flower, Golem Durres

 • 580€/m2
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 55 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali