Apartament 1+1 prane Blue Fafa, Golem

 • 200€/muaj
Golem AL, Golem 1000, Albania
Qera

Apartament 1+1 prane Blue Fafa, Golem

Golem AL, Golem 1000, Albania
 • 200€/muaj

Overview

Property ID: HZ41187
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 58
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2, kati 2-te. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 1 ballkon dhe 1 tualet.

 • Address Prane kompleksit Blue Fafa Golem, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41187
 • Price: 200€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka