Apartament 1+1 perballe Hotel Grint Golem, Durres

 • 750€/m2
Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
Shitet New Construction

Apartament 1+1 perballe Hotel Grint Golem, Durres

Pishat e buta, Rruga Ismail Qemali, Golem, Albania
 • 750€/m2

Overview

Property ID: HZ38039
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55
 • m2

Description

Shesim apartament 1+1 me siperfaqe 55 m2, kati 3. Apartamenti ka 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga deti. 

 • Address Golem, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38039
 • Price: 750€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet, New Construction

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Irini Limka
 • Irini Limka