Apartament 1+1 per shitje, prane Shkolles se Kuqe, Tirane.

 • 99,000€
8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje, prane Shkolles se Kuqe, Tirane.
8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
 • 99,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2. Organizohet ne: soxhorno, dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Pjese e nje pallati te ri i sapo perfunduar. Me sistem termoizolimi.

 • Address 8RMH+7FM, Rruga Qemal Stafa, Tiranë 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43402
 • Price: 99,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ43402
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova