Apartament 1+1 per shitje, prane ish Bllokut, Tirane.

 • 155,000€
Featured Shitet
Rruga Ismail Qemali 2, Tirana, Albania
Featured Shitet
Rruga Ismail Qemali 2, Tirana, Albania
 • 155,000€

Overview

Property ID: HZ35714
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 90 m2. Ka 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine me vete, 1 depo, 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati 5.

 • Address Perballe VIles 31, ish Blloku, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ35714
 • Price: 155,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova