Apartament 1+1 per qera, prane Liqenit Artificial, Tirane.

 • 350€/muaj
Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania.

Overview

Property ID: HZ43088
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description


Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2. Apartamenti eshte krejtesisht i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket( frigorifere, lavatrice,sobe gatimi, lavastoviglie, TV dhe kondicioner ne cdo dhome). Ka gjithashtu nje ballkon me pamje nga rruga kryesore. Kati 2, me ashensor. ​Pallati ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar, ne zonen e Gardes (afer liqenit dhe njekohesisht dy blloqe nga Blloku), ne rruge kryesore.

 • Address Rruga Vaso Pasha, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43088
 • Price: 350€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova