Apartament 1+1 per qera, Kompleksi Dinamo, Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga Anton Ashta, Tiranë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2
Qera

Apartament 1+1 per qera, Kompleksi Dinamo, Tirane.

Rruga Anton Ashta, Tiranë, Albania.
 • 500€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 78 m2. Ka 1 ballkon dhe 1 tualet. I pershtatshem per zyra ose banim(mund te mobilohet i gjithe apartamenti). Kati 4. Pallat i ri i vitit 2021.

 • Address Rruga Anton Ashta, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45371
 • Price: 500€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova