Apartament 1+1 me siperfaqe 77 m2 ne vije te pare me detin.

 • 77,000€
Rruga Pavaresia 66, Durrës 2002, Albania
Shitet

Apartament 1+1 me siperfaqe 77 m2 ne vije te pare me detin.

Rruga Pavaresia 66, Durrës 2002, Albania
 • 77,000€

Overview

Property ID: HZ41694
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 77
 • m2

Description

Ne nje ndertim te ri e modern, ne nje zone te preferuar shume prane Hotel Vivas, Plazh Durres.
Me kualitet te larte, me termoizolim, apartamenti eshte komplet i shtruar me parket, ka sistem kondicionimi te instaluar per ngrohje dhe ftohje, nje mobilim te ri dhe me linje moderne, tualet me pajisje moderne, ballkon me pamje te plote nga deti dhe rruga.

 • Address Prane hotel Vivas Plazh, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41694
 • Price: 77,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka