Apartament 1+1 me qera te rruga Kosovareve, Tirane.

 • 300€/muaj
Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania

Apartament 1+1 me qera te rruga Kosovareve, Tirane.

Rruga e Kosovarëve, Tiranë, Albania
 • 300€/muaj

Overview

Property ID: HZ34672
 • Property Type
 • Apartament
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 90 m2. Apartamenti ka nje ambjent te perbashket sallon dhe ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Kati 6, orientimi  jug-perendim. Pa mobiluar.

 • Address Pallati Melrose tek Rruga e Kosovareve, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34672
 • Price: 300€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 126,000€

Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, Tirane

 • 126,000€
Rruga e Elbasanit, Tirane
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 97 m2
 • Apartament
Details
 • 350€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1, Tirane.

 • 350€/muaj
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Apartament
Details
 • 400€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

 • 400€/muaj
Sheshi Rekreativ Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details
 • 2,300€/m2

Shitet apartament 1+1, Rruga Elbasanit, Tirane.

 • 2,300€/m2
Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 85 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali