Description

Jepet apartament 1+1 me qera kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka 2 ballkone me pamje nga deti.

  • Address: Te Hotel Palace Plazh Durres
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 25 Nëntor, 2019 at 9:52 am

  • Property ID: 30810
  • Price: 200€/muaj
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartament
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

55,000€

Apartament 1+1, te Pista Vogel Plazh, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Shqipëria

Bed: 1Bath: 1m2: 85.4

Apartament

2 vjet ago

55,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 85.4

Apartament

2 vjet ago

1,200€/muaj

Jepet me qera ambient biznesi, Vila Zogut Durres.

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 4m2: 350

Bar / Restorant

Marsel Blaka

2 muaj ago

1,200€/muaj

Baths: 4m2: 350

Bar / Restorant

2 muaj ago

220,000€

Vile 3 kate, prane Ures se Dajlanit, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Beds: 4m2: 234

Vila

Marsel Blaka

1 vit ago

220,000€

Beds: 4m2: 234

Vila

1 vit ago

32 mije m2 toke Truall, prane Universitet A. Moisiu, Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Kapanon, Toke

Florjan Resulaj

3 ditë ago

Kapanon, Toke

3 ditë ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet vile 3 kate, brenda kompleksit Secret Garden, Tirane.

NEXT PROPERTY

Super apartament 2+1, mbrapa Casa Italia, Tirane