Apartament 1+1 me qera pranes Ures se Dajlanit, Plazh

 • 130€/muaj
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ37950
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 1+1, kati 3 me ashensor. Apartamenti ka 1 ballkon me pamje anesore nga deti dhe eshte i pamobiluar. 

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37950
 • Price: 130€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka