Apartament 1+1 me pamje nga deti, prane Hotel Premium, Golem

 • 59,700€
Golem Long Beach 2504, Durrës, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 81
 • m2
Shitet

Apartament 1+1 me pamje nga deti, prane Hotel Premium, Golem

Golem Long Beach 2504, Durrës, Albania
 • 59,700€

Description

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti.
Siperfaqe 81 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome pritje – kuzhine, 2 ballkone me pamje nga deti dhe 1 tualet.

 • Address Golem, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41757
 • Price: 59,700€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka