Description

Shitet apartament i mobiluar 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati 1. Orientimi perendim. Apartamenti ka 1 ballkon dhe 1 vend parkimi. Ndodhet te Rezidenca Sunrise prane Teg, rrethuar nga gjelberimi, komoditeti dhe qetesia.

 • Address: Rezidenca Sunrise prane Teg, Tirane
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Gusht 27, 2019 at 2:53 pm

 • Property ID: 28856
 • Price: 110,000€
 • Property Size: 80 m2
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 prane Gardes, Tirane

Prane Gardes se Republikes, Tirane

Beds: 2m2: 109

Apartament

Algerta Coli

2 vjet ago

1,500€/muaj

Beds: 2m2: 109

Apartament

2 vjet ago

220,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 155

Apartament

Igli Molla

2 vjet ago

220,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 155

Apartament

2 vjet ago

111,000€

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 prane Nobis

Rruga Marko Bocari, prane Nobis, Tirane

m2: 74

Apartament

Yrmela Kaso

2 vjet ago

111,000€

m2: 74

Apartament

2 vjet ago

120,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

Eriselda Islamukaj

1 vit ago

120,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 Golem, Durres

NEXT PROPERTY

Apartament 3+1 prane Liceut Artistik, Tirane