AMBJENT PËR QIRA TE DREJTORIA E POLICISË, TIRANË! 

 • 700€/muaj
Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë AL, Tiranë 1001, Albania
Qera
Rruga Muhamet Gjollesha Tiranë AL, Tiranë 1001, Albania
 • 700€/muaj

Overview

Property ID: HZ42516
 • Apartament, Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 133
 • m2

Description

Me sipërfaqe të brendshme 133 m2 ambjenti është organizuar si 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. I shtruar me parket. Pamje e lire. Objekti ka 2 ashensor.

Vendodhje ideale per banim ose zyrë. 

 • Address Rruga Sami Frasheri, ura e Drejtorise se Policise, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42516
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament, Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla