AMBJENT PËR QERA PRANË QËNDRËS, Tirane

 • 400€/muaj
AL, Bulevardi Zogu I, Tiranë 1001, Albania
Per Qera
AMBJENT PËR QERA PRANË QËNDRËS, Tirane
AL, Bulevardi Zogu I, Tiranë 1001, Albania
 • 400€/muaj

Description

Me sipërfaqe të brendshme 85 m2 ambjenti ndodhet në katin e 4 në objekt të ri me ashensor. Organizohet në sallon të madh dhe 1 dhomë. Ka tualet me dritare dhe ballkon të mbyllur. Me kondicioner.

 • Address Universiteti UFO, rruga e Kavajës, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41473
 • Price: 400€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ41473
 • Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 85
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla