AMBJENT BIZNESI ME QERA, Tirane

 • 390€/muaj
Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
 • Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 120
 • m2
Qera

AMBJENT BIZNESI ME QERA, Tirane

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
 • 390€/muaj

Description

Ambjenti open space ka siperfaqe 120 m2 dhe te jep mundesi per çdo lloj aktiviteti. Me sistem kondicionimi dhe sistem kapot. Objekti ndodhet buze rruges kryesore dhe ambjenti ka 2 hyrje, nje nga brenda objektit dhe nje me shkalle te jashtme. Ndodhet ne katin e pare siper dyqaneve me fasade xhami.

 • Address Rruga Ndre Mjeda, te ish Parku autobusave, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37768
 • Price: 390€/muaj
 • Property Type: Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla