Ambjent biznesi me qera te rruga Kavajes, Tirane

 • 2,350€/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Ambjent biznesi me qera te rruga Kavajes, Tirane

Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • 2,350€/muaj

Overview

Property ID: HZ36528
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Garage
 • 100
 • m2

Description

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe te brendshme 100 m2 dhe siperfaqe te jashtme 30 m2. Kati 0. Me 1 vend parkimi te perfshire ne cmim.

 • Address Rruga e Kavajes, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36528
 • Price: 2,350€/muaj
 • Garage: 1
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali

Enquire About This Property

Similar Listings

Featured
 • 185,000€

Ambient biznesi per investim, prane Stadiumit Dinamo, Tirane.

 • 185,000€
Rruga Andon Zako Çajupi, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bath: 1
 • 72 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 510,000€

4000 m2 toke te rruga Kolaudimit, Shkozet

 • 510,000€
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania
 • 980 m2
 • Prone Biznesi, Toke, Magazine
Details

Ambjent biznesi ne rruge kryesore me fasade xhami, Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Bath: 1
 • 73 m2
 • Prone Biznesi, Dyqan
Details
 • 450€/muaj

Jepet ambient me qera, prane klinikes europiane te syrit, Komune Parisit, Tirane.

 • 450€/muaj
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
 • Baths: 2
 • 83 m2
 • Prone Biznesi, Zyre, Studio
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali