Description

Jepet me qera kapanon kati i pare 700 m2 me lartesi 5m dhe kulm 6m.

Kati 2 rreth 220 m2 i pershtatshem per zyra.

Kati 3 eshte rreth 130 m2 arreduar perfekt edhe per banim.

Cmimi: 1.5 euro/m2

  • Address: Rruga Rinia Durresake
  • City: Durres
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 5 Shkurt, 2020 at 1:23 pm

  • Property ID: 32129
  • Property Size: 1050 m2
  • Property Type: Prone Biznesi, Kapanon
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

400€/m2

Apartament 1+1 te Rrota Kuqe, Plazh Durres

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 76.3

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

400€/m2

Bed: 1Bath: 1m2: 76.3

Apartament

1 vit ago

37,000€

Apartament 1+1 te Shkembi Kavajes

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 73

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

37,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 73

Apartament

2 vjet ago

170,000€

Super shtepi private prane Amfiteatrit Durres

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 111.5

Marsel Blaka

3 muaj ago

170,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 111.5

3 muaj ago

100,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 108

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

100,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 108

Apartament

1 vit ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 ne qender te Durresit

NEXT PROPERTY

Super apartament me qera, Vollga Durres