Ambjent biznesi 171 m2 prane Selvise, Tirane

 • 750,000€
Rruga Tafaj, Tirana, Albania

Ambjent biznesi 171 m2 prane Selvise, Tirane

Rruga Tafaj, Tirana, Albania
 • 750,000€

Overview

Property ID: HZ34195
 • Property Type
 • Prone Biznesi
 • 171
 • m2
 • 300
 • Lot m2

Description

Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 171 m2 dhe ka ne shfytezim nje siperfaqe oborri 300 m2. Kati 0. Buze rruges kryesore. Me fasade xhami.
Adresa: Rruga Tafaj, prane Selvise, Tirane
Cmimi: 750 mije euro.

 • Address Rruga Tafaj, prane Selvise, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34195
 • Price: 750,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 226,000€

Shitet ambjent biznesi te Rruga e Durresit, Tirane

 • 226,000€
Rruga e Durrësit, Tirane
 • Bath: 1
 • 95 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 3,000€

Jepet Super Objekt 3 katesh multifunksional per Qera!

 • 3,000€
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Baths: 3
 • Garages: 3
 • 367
 • Prone Biznesi, Zyre
Details
 • 1,300,000€

Ndertese 2 kate perballe Parlamentit, Tirane.

 • 1,300,000€
Rruga George W. Bush, Tirana, Albania
 • 330 m2
 • Prone Biznesi, Vila
Details
 • 3,285,000€
 • 25€/m2

Shitet ose jepet me qera zyre prane Coin, Tirane

 • 3,285,000€
 • 25€/m2
Rruga Asim Zeneli, Tiranë
 • 730 m2
 • Prone Biznesi
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali