AMBJENT 120 M2 PËR QERA NE BLLOK

 • 700€/muaj
Tirana e Re Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri, Tiranë, Albania
Per Qera
AMBJENT 120 M2 PËR QERA NE BLLOK
Tirana e Re Libri Universitar, Rruga Abdyl Frashëri, Tiranë, Albania
 • 700€/muaj

Description

Ambjenti organizohet në 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe kuzhine ne nje hapsire te perbashket si dhe 2 ballkone.
Jepet i kompletuar për banim ose bosh për biznes.
Ka sistem kondicionimi. Mundësi reklamimi.

 • Address Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Tiranë.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40906
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ40906
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla